Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

PROUVÉ parfum

 

 

Firma sa oficiálne otvorila v máji 2017 v Poľsku, tomu však predchádzala viac ako ročná príprava a to návrh a výroba kvalitných produktov, ich testovanie, tvorba marketingu, plán ako to všetko bude fungovať atď.  V auguste 2017 po dohodách s Lídrami v ČR a SR sa rozhodla otvoriť svoj trh aj pre tieto krajiny a do budúcna plánuje rozšíriť svoj trh pre celú Európsku úniu.

Spolupráca

Firma PROUVÉ vstúpila na slovenský a český trh, do budúcna plánuje rozšírenie do celej EU. Chcete byť aj vy jej súčasťou a zaistiť si privyrobenie k výplate alebo do budúcna stabilný príjem? Práca na doma ktorá Vás navyše bude aj baviť. Spolupráca s firmou PROUVÉ je úplne jednoduchá. Nič tým nemôžete stratiť, práve naopak, iba získať a neskôr by ste mohli ľutovať, že ste to aspoň neskúsili a hlavne teraz keď sme novinka na slovenskom a českom trhu. Jedná sa o odporúčanie produktov na základe katalógu ľuďom vo Vašom okolí a hľadanie nových členov do teamu. Registrovaný zákazník nakupuje so zľavou 25% oproti katalógovým cenám. Stačí sa teda len u nás zaregistrovať a môžete začať. Prijmite naše pozvanie pripojiť sa k nám a vyskúšajte si sami, čo pre Vás PROUVÉ môže znamenať! Neponúkame žiadne ďalšie poplatky a žiadne povinné nákupy. Stači do jedného roka nakúpiť jeden produkt.

Ponúkame Vám niekoľko možností:

1. Chcete nakupovať naše produkty najvýhodnejšie? Staňte sa členom PROUVÉ ako odberateľ!

Využívajte najvýhodnejší spôsob nakupovania všetkých produktov PROUVÉ za členské ceny. Ušetríte 25% z katalógovej ceny a budete mať vždy prístup k najaktuálnejšej ponuke, možnosť využívať rôzne firemné akcie a zľavy a navyše od určitého obratu bezplatné dodanie objednaného tovaru.

2. Chcete predávať? Staňte sa obchodným partnerom!

Ak ste sa oboznámili s našimi výrobkami a poznáte ich vlastnosti a bezkonkurenčné ceny, prichádza najvhodnejší čas vyskúšať si ich predaj svojim blízkym a známym. Ako distribútor máte okamžitý zisk 25 % z predaja výrobkov z našej širokej ponuky parfumérie, kozmetiky, drogérie.

3. Chcete naozaj zarábať? Vstúpte do klubu PROUVÉ a vytvorte si svoju vlastnú obchodnú sieť!

Ak si chcete zaistiť vyššie príjmy v PROUVÉ, budujte si spotrebiteľsko-distribútorskú štruktúru. Staňte sa sponzorom, pustite sa do tímovej práce a pomôžte i svojim spolupracovníkom zarábať peniaze, či už samotným predajom, alebo tiež tvorbou predajnej siete. Na základe niekoľkoročnej tímovej práce sa úspešným lídrom PROUVÉ nielen v Európe takýmto spôsobom podarilo vybudovať stabilný a rastúci obchod a tým tiež získať nadštandardné pravidelné príjmy.

Nepotrebujete žiadny certifikát ani kozmetickú prax. PROUVÉ klub zaistí aj špeciálne školenie.

Aký je rozdiel medzi odberateľom a obchodným partnerom?

Ak chcete PROUVÉ produkty nakupovať len pre vlastnú potrebu bez vzorkovníka, objednajte si balík Odberateľ s katalógmi. Potom všetky ďalšie nákupy so zľavou 25% sú už voľné ( kedy nakúpite, koľko výrobkov…)

Ak chcete využívať všetko, čo Vám PROUVÉ klub umožňuje a privyrobiť si, staňte sa obchodným partnerom a objednajte si štartér. Pomocou týchto vzoriek budete môcť prezentovať parfumy a iné výrobky. Vzorkovník tiež môžete používať ako Vašu domácu parfumériu. Vône tak môžete skúšať kedy chcete a tak dlho ako chcete.

Katalóg

Návod na registráciu

Registrácia

 

TOPlist